KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13614334
nr 1361 4334
Sven Revold
(1919-1988), Norge
Blandteknik, Sommer III. Signerad, 76. Motivet: 14x11cm
Sven Revold, norsk bildkonstnär född 1919, död 1988.
Utrop:
300 kr
Såld:
500 kr
måndag 23 november 2020
kl 20:19:01
100 kr
150 kr
300 kr
450 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)